0
BİZ KİMİZ?

Studio Nada, zarif, bağımsız ve bir o kadar da eğlenceli hisseden feminen ve maskülen bireyler için modern konseptlerle zamansız takı tasarımını birleştiriyor.

 

Hem zevkli hem de ulaşılabilir el yapımı takılarla zerafetiniz ve farklı kişiliğinizi yansıtmayı hedefleyen Nada, 2017 yılında bir kadın girişimi olarak tasarımcılar Dizem Ekicioğlu ve Nazlı Cangönül tarafından, İstanbul’daki stüdyolarında kuruldu.

HAKKIMIZDA

Dizem Ekicioğlu ’nun çağdaş takı tasarımındaki kapsamlı deneyimi 2012’de Maden Takı Stüdyosu kurucuları Burcu Büyükünal ve Selen Özus ’tan aldığı derslerle başladı. Çağdaş takı sanatındaki zevkini, Katarina Brenes ve Selda Okutan gibi tanınmış tasarımcılardan öğrendiği geleneksel ve modern üretim teknikleriyle geliştiren Dizem, bu deneyimlerle kendi eliyle şekillendirdiği değerli madenleri koleksiyonlar haline getirdi ve bunları kişiliğini takılarla yansıtmak isteyen ve bunu yaparken en az kendisi kadar eğlenen takı severlerle paylaşmaya karar verdi. İstanbul’da yaşamasına rağmen, doğayı sığınağı olarak gören Dizem, onun rastlantısal estetiğini tasarımlarıyla buluşturmak için çalışıyor.​

Nazlı Cangönül ise Studio Nada’ya iletişim tasarımı ve marka stratejisindeki deneyimiyle destek veriyor. Studio Nada’nın zarif ve bir o kadar da eğlenceli tavrını marka kimliğiyle yansıtarak, takılarıyla kullanıcı arasında dokunsal ve duygusal bir bağ kurmayı amaçlıyor.